Aktualności Aktualności

Powrót

I CHARYTATYWNY BIEG NA RZECZ NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI Z TERENU GMINY RUDZINIEC

I CHARYTATYWNY BIEG NA RZECZ NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI Z TERENU GMINY RUDZINIEC

Ostatnia niedziela wakacji w Nadleśnictwie Rudziniec pełna była atrakcji! Na terenie naszego Nadleśnictwa odbywał się I CHARYTATYWNY BIEG NA RZECZ NIEPEŁNOSPRAWNYCH DZIECI Z TERENU GMINY RUDZINIEC organizowany przez „Stowarzyszenie na rzecz rozwoju sołectwa Chechło” oraz Klub Sportowy RUDZINIEC, pod patronatem Nadleśniczego Nadleśnictwa Rudziniec Pana Wiesława Kucharskiego oraz Radnego Powiatu Gliwickiego Pana Józefa Kruczka.

Z Nadleśnictwa Rudziniec wystartowała drużyna trzech śmiałków: Główna Księgowa, Pani Leśniczy Leśnictwa Kozłów oraz Nadleśniczy.

Wydarzenie zgromadziło liczną grupę biegaczy wraz z rodzinami. W kategorii startowej „Dorosłych” na dystansie 7 km udział wzięło ponad 70 uczestników. Ponadto odbył się bieg na dystansie 1 km dla dzieci i młodzieży szkolnej, a także „Bieg przedszkolaka”. W tych kategoriach startowało po kilkunastu uczestników.

Wszyscy zgodnie podziwiali trasę biegu, która przebiegała przez teren leśny Leśnictwa Łaskarzówka. Imprezie towarzyszyły pokazy ratownicze, strefa zumby, wybieg z alpakami czy pokazy kosmetyków.

Nie zabrakło też zdrowego, owocowego poczęstunku. Duża frekwencja pokazała, że na biegaczy zawsze można liczyć. Mamy nadzieję, że bieg który odbył się w tym roku, zapoczątkuje doroczną tradycję pod hasłem SPORTOWO=ZDROWA, połączoną z działalnością charytatywną.


Kalendarz Kalendarz

listopad 2021
Pn
Wt
Śr
Cz
Pt
So
Nd
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5