Aktuelles Aktuelles

Zurück

Zaproszenie na koncert

Zaproszenie na koncert

Wpisując się w prowadzoną przez Lasy Państwowe kampanię „DLA LASU DLA LUDZI”, Nadleśnictwo Rudziniec zaprasza w najbliższą niedzielę na koncert Zespołu Reprezentacyjnego Leśnych Sygnalistów.

Wpisując się w prowadzoną przez Lasy Państwowe kampanię „DLA LASU DLA LUDZI”, Nadleśniczy Nadleśnictwa Rudziniec, Pan Wiesław Kucharski, wraz z gospodarzem miejsca, proboszczem parafii pw. św. Mikołaja w Rudnie, ks. Piotrem Falińskim, zapraszają w najbliższą niedzielę na koncert Zespołu Reprezentacyjnego Leśnych Sygnalistów. Zespół ma za sobą wiele występów, ale ten będzie wyjątkowy – leśnicy zagrają wspólnie z prof. Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach – Julianem Gembalskim. Pan Profesor Julian Gembalski jest muzykiem, kompozytorem, wirtuozem organów, profesorem sztuk muzycznych i nauczycielem akademickim. Dla rudzinieckich muzyków-amatorów to nie lada wyzwanie, ale też niezwykły zaszczyt i przyjemność.

Koncert podzielony jest na cztery bloki muzyczne: dwa utwory organowe o tematyce bożonarodzeniowej wykona prof. Julian Gembalski, następnie zabrzmi muzyka grana na rogach myśliwskich przez Zespół Reprezentacyjny Nadleśnictwa Rudziniec. W kolejnej części usłyszymy improwizację organową do kolęd granych na rogach myśliwskich, a na koniec połączą swe głosy organy i rogi myśliwskie wykonując wspólnie kolędę, do której – mamy nadzieję – dołączą ze śpiewem wszyscy uczestnicy koncertu.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!


Kalendarz Kalendarz

Mai 2022
day-monday-abbreviation
day-tuesday-abbreviation
day-wednesday-abbreviation
day-thursday-abbreviation
day-friday-abbreviation
day-saturday-abbreviation
day-sunday-abbreviation
25
26
27
28
29
30
1
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5