Wydawca treści Wydawca treści

Zajęcia edukacyjne

Formularz zgłoszenia dotyczący udziału w zajęciach edukacyjnych na terenie Nadleśnictwa Rudziniec

W załączeniu znajduje się wersja elektroniczna Wniosku o przeprowadzenie zajęć edukacyjnych oraz Regulamin uczestnictwa w zajęciach edukacyjnych na terenie Nadleśnictwa Rudziniec.

Dodatkowo w załączeniu, dzięki uprzejmości Nadleśnictwa Kozienice, do pobrania informacje nt. BHP podczas zajęć edukacyjnych

Dane kontaktowe:

mgr inż. Ewa Łukasik
Specjalista SL ds. ochrony lasu i edukacji leśnej
Tel.: 032 300 81 58

Najnowsze aktualności Najnowsze aktualności

Powrót

Spotkanie Służby Więziennej i Zakładów Usług Lesnych w Nadleśnictwie Rudziniec

Spotkanie Służby Więziennej i Zakładów Usług Lesnych w Nadleśnictwie Rudziniec

Dnia 27.09.2021 w Nadleśnictwie Rudziniec odbyło się niecodzienne spotkanie przedstawicieli Służby Więziennej pracujących w Areszcie Śledczym w Gliwicach z przedstawicielami Zakładów Usług Leśnych.

Przedmiotem spotkania było zaproponowanie Zakładom Usług Leśnych przystąpienie do programu "Praca dla więźniów" do którego przystąpiły Lasy Państwowe na mocy tegorocznego porozumienia ze Służba Więzienną (więcej na ten temat można przeczytać tutaj). Celami programu "Praca dla więźniów" są wspieranie procesu resocjalizacji osadzonych w zakładach karnych oraz ich reaktywizacja zawodowa. Więcej o informacji o programie znaleźć można na stronie Służby Więziennej (link).

Obecni na spotkaniu przedstawiciele Aresztu Śledczego w Gliwicach przedstawili główne założenia programu oraz odpowiedzieli na liczne pytania zgromadzonych na spotkaniu przedstawicieli Zakładów Usług Leśnych.

Wszystkim przybyłym bardzo dziękujemy za udział w spotkaniu i mamy nadzieję, że będzie ono początkiem pomyślnej współpracy.